Pomoc kuchenna / pomocnik kucharza

do odnowionego ośrodka wypoczynkowego „Leśna Oaza” w Okoninach Nadjeziornych położonego w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Okonińskiego poszukuje kandydata na stanowisko Pomoc kuchenna/pomocnik kucharza

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku,
  • motywacja do pracy i umiejętności pracy w zespole,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane.

Zakres zadań:

  • przygotowaniem produktów i półproduktów na potrzeby kuchni,
  • pomocą w przygotowaniu potraw zgodnie z recepturami,
  • dbaniem o porządek i czystość w kuchni, zaplecza i magazynów.

Oferujemy:

  • pracę na terenie ośrodka wypoczynkowego w Okoninach Nadjeziornych,
  • stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy,
  • umowę o pracę, kontrakt lub zlecenie,
  • motywacyjny system wynagrodzeń.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@domsueryder.org.pl w tytule maila wpisując rekrutacja „Pomocnik kucharza” lub pocztą na adres:

Pallmed Sp. z o.o., ul. Szosa Gdańska 19, 86-031 Osielsko, z dopiskiem rekrutacja – Pomocnik kucharza

Dokumenty aplikacyjne proszę nazwać w formacie „imię nazwisko – CV/LM”.

Do oferty prosimy załączyć poniższe oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr. 133 poz. 883, ze zmianami).

« Powróć do listy ofert

3 odwiedzin