Pracownik ds. rekrutacji (rynek wschodni)

Miejsce pracy: Osielsko koło Bydgoszczy/praca zdalna

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka polskiego,
  • biegła znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego/mołdawskiego,
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • komunikatywność i otwartość w kontaktach z kandydatem.

Zadania:

  • współpraca przy budowaniu materiałów promocyjnych i informacyjnych w językach obcych,
  • pozyskiwanie kandydatów do pracy (głównie służbie zdrowia),
  • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych,
  • udzielanie informacji dotyczących oferowanych stanowisk.

Oferujemy:

  • elastyczny sposób realizacji obowiązków dostosowany do potrzeb,
  • w pierwszym etapie umowę zlecenie,
  • uczestniczenie w ciekawych projektach,
  • rozwój zawodowy, możliwość podnoszenie kwalifikacji,
  • możliwość długotrwałej współpracy.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@domsueryder.org.pl lub pocztą na adres:

Pallmed Sp. z o.o., ul. Szosa Gdańska 19, 86-031 Osielsko, z dopiskiem rekrutacja – rynki wschodnie

Dokumenty aplikacyjne proszę nazwać w formacie „imię nazwisko – CV/LM”.

Do oferty prosimy załączyć poniższe oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002r. nr 101, poz.926 z póź. zm.).

« Powróć do listy ofert

164 odwiedzin