Darowizna

Wpłata darowizny pieniężnej na rachunek bankowy

Jeśli czujecie Państwo potrzebę serca i chcecie pomóc pacjentom Domu Sue Ryder, możecie zostać naszymi darczyńcami. Działania naszej placówki są co prawda refundowane przez NFZ, ale tylko częściowo, dlatego bez względu na formę pomocy, każdy gest jest mile widziany.
Darowizna przybiera różne formy od wpłat na konto do przekazywania konkretnych przedmiotów na dany cel.

NZOZ Dom Sue Ryder
ul. Roentgena 3, 85-796 Bydgoszcz
Konto bankowe: 61 1500 1360 1213 6007 7058 0000

Przekazanie darowizny rzeczowej na bieżące potrzeby wybranego oddziału, pacjenta lub grupy pacjentów.

Na wypadek problemów z wyborem darowizny rzeczowej, wychodzimy Państwu naprzeciw, określając obszary, w których gesty dobroci i hojności zawsze spotkają się ze sporym zapotrzebowaniem:
Na Oddziale Dziennym Paliatywnym oraz Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Geriatrycznym prowadzone są zajęcia z zakresu arteterapii. Zawsze przydatne są tu artykuły biurowe. Przygotowujemy również posiłki dla naszych pacjentów, zatem będziemy wdzięczni za darowizny w postaci artykułów spożywczych. Materiały opatrunkowe są zużywane w szybkim tempie, co za tym idzie, darowizna w ich postaci stanowi oczekiwaną przez nas formę pomocy.

Pod naszą opieką, w ramach działalności Hospicjum dla Dzieci i Zespołu Domowego Leczenia Respiratorem, jest ponad 70 dzieci. Bardzo cenne będą więc darowizny takie jak maskotki. Jeśli planują Państwo zawarcie sakramentu małżeńskiego, mogą Państwo swym szczęściem podzielić się z innymi. Coraz bardziej powszechną praktyką jest kierowanie prośby do gości, aby zamiast kwiatów wraz z życzeniami przynosili zabawki i maskotki, które potem ofiarowywane są dzieciom w szpitalach, hospicjach i domach dziecka. My także będziemy wdzięczni za zabawki zebrane właśnie w taki sposób. Dzieci na pewno będą zachwycone.

Jeśli są Państwo zainteresowani udzielaniem pomocy naszym pacjentom, prosimy o kontakt. W wybraniu dogodnej formy pomocy z przyjemnością pomogą Wam pracownicy Działu Rozwoju Świadczeń Medycznych.

2 085 odwiedzin