Aktualności

logo: FE, UE, SCOPO

 

Rozpoczynamy rekrutację do szkoleń z zakresu psychogeriatrii organizowanych w ramach projektu.

 

NOWY TERMIN SZKOLENIA Z PSYCHOGERIATRII DLA LEKARZY POZ.

 

Szkolenie z psychogeriatrii dla lekarzy POZ odbędzie się w terminie 19 maja 2018 oraz 26 maja 2018. Terminy staży zostaną ustalone po zakończeniu szkolenia teoretycznego. Osoby zainteresowane szkoleniem mogą składać wnioski rekrutacyjne do 05.05.2018. Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji w zakładce “Szkolenia”.

 

Rozpoczęła się także rekrutacja osób chętnych na szkolenie z psychogeriatrii dla lekarzy specjalistów (psychiatrów, neurologów i geriatrów). Termin szkolenia zostanie podany wkrótce.

 

Szkolenia te będą prowadzone przez osoby z doświadczeniem w prowadzeniu pacjentów z chorobami otępiennymi. Poruszały będą zagadnienia diagnozy, leczenia, komunikowania się i postępowania terapeutycznego z pacjentem otępiennym i jego rodziną. Udział w szkoleniu zapewni dobre przygotowanie do pracy z osobami chorującymi na otępienia, pozwoli na zwiększenie wiedzy, jak również praktycznych umiejętności postępowania z osobami z demencją.

 

Osoby chętne do udziału w szkoleniach mogą składać formularze zgłoszeniowe w biurze projektu (ul. Roentgena 3, 85-796), od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 lub przesłać pocztą na adres biura projektu z dopiskiem “Rekrutacja szkolenia ŚCOPO”.

Więcej informacji o szkoleniach w zakładce “Szkolenia”