Aktualności

logo: FE, UE, SCOPO

 
 

Informujemy, iż zajęcia aktywizacyjne dla pacjentów ŚCOPO prowadzone przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w dniu 13.09.2018 zostają odwołane. Zajęcia te zostaną odrobione w późniejszym terminie.

 
 

Rozpoczynamy rekrutację do szkoleń z zakresu psychogeriatrii organizowanych w ramach projektu.

 

Ze względu na nie zebranie grupy szkoleniowej, szkolenie z psychogeriatrii dla pielęgniarek, planowane na 26 września zostaje odwołane. Rekrutacja trwa nadal. O planowanym terminie szkolenia poinformujemy wkrótce. Więcej informacji na temat szkolenia oraz rekrutacji w zakładce “Szkolenia”.

 

Rozpoczynamy nabór na szkolenie z psychogeriatrii dla psychologów, które odbędzie się w dniach 19-21 grudnia 2018 roku. Więcej informacji w zakładce “Szkolenia”.

 

Rozpoczynamy nabór na szkolenie z psychogeriatrii dla fizjoterapeutów. Szkolenie będzie trwało 3 dni, zajęcia odbędą się 30 października, 13 listopada i 16 listopada 2018r. Więcej informacji w zakładce “Szkolenia”.

 

Kontynuujemy nabór na szkolenie z psychogeriatrii dla lekarzy specjalistów (psychiatrów, neurologów, geriatrów). Termin szkolenia zostanie podany wkrótce. Szczegóły dotyczące szkolenia znajdują się w zakładce “Szkolenia”.

 
 

Przedstawiamy harmonogram wsparcia w ramach projektu w miesiącu październiku 2018, który dostępny jest tutaj.

 
 

Więcej informacji na temat szkolenia i możliwości składania formularzy zgłoszeniowych w zakładce “Szkolenia”.