Harmonogram działań

logo: FE, UE, Pallmed

 

Działania projektowe obejmują następujące etapy:

Etap I – analiza usług zdrowotnych i społecznych funkcjonujących na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego

Etap II – partycypacyjne opracowanie i przygotowanie do testowania wstępnej wersji kompleksowego modelu leczenia środowiskowego zaburzeń psychicznych

Etap III – konsultacje wypracowanego modelu z użytkownikami wsparcia i lokalnymi instytucjami odpowiedzialnymi za politykę społeczną i opiekę zdrowotną.

Etap IV – zawiązanie partnerstwa.

 

20 kwietnia 2016 odbyło się pierwsze seminarium eksperckie.

 

Kolejne spotkanie konsultacyjne z  interesariuszami projektu odbyło się 28 kwietnia 2016 roku w siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Bydgoszczy, ul. Długa 34 o godzinie 10:00.

 

Trzecie spotkanie konsultacyjne z udziałem ekspertów i potencjalnych interesariuszy, odbyło się 23 maja 2016 o godzinie 12:00 w siedzibie NZOZ Dom Sue Ryder prowadzonym przez Pallmed Sp. z o.o. przy ulicy Roentgena 3 (sala oddziału dziennego opieki paliatywnej).

 

Czwarte spotkanie ekspertów projektu odbyło się 29 czerwca 2016 roku o godzinie 12:00 w siedzibie NZOZ Dom Sue Ryder prowadzonym przez Pallmed Sp. z o.o. przy ulicy Roentgena 3 w Bydgoszczy. Spotkanie odbyło si w sali na oddziale dziennym opieki paliatywnej.

 

 

Szanowni Państwo, dobiegają końca prace nad modelem „Kujawsko-Pomorskiego Środowiskowego Centrum Opieki Psychogeriatrycznej w Otępieniach”. W zakładce DO POBRANIA prezentujemy materiały eksperckie. Zwracamy się do Państwa z prośbą o zapoznanie się z nimi, a w przypadku uwag zaproponowanie zmian na załączonym formularzu konsultacji.

 

Państwa uwagi będą dla nas niezwykle cenne i pozwolą na dopracowanie modelu.

 

Uwagi należy przesyłać pod adres d.skierkowska@domsueryder.org.pl do 18.07.2016r. do godz. 16.00.

 

Z poważaniem
Zespół projektowy